Svadobná výzdoba Jarka a Dávid 

Elegantná svadba v zlato-bielom tóne. Doplnená jemnou zeleňou.             Tvorili sme s láskou, pre LÁSKU. 

Bolo pre nás potešením nie len tvoriť svadobnú výzdobu, ale byť aj súčasťou celkovej realizácie a koordinácie svadby. Opäť sme zažili obrovské emócie, vrúcne ďakovania a to nás vždy zahreje pri srdci. Spokojnosť mladomanželov je pre nás na prvom mieste.     


Svadobná výzdoba Veronika a Marek

Tento krát sme pripravovali výzdobu v rustikalnom štýle. Vdýchli sme do toho trošku romantiky a takýto bol výsledok.


Mladomanželia si našli veľmi zaujímavý priestor na svadbu.                                    Výzdoba v prírodnom štýle, ktorú si nevesta vybrala, štýlovo krásne zapadla do interieru a pôsobila veľmi príjemne. 
Svadobné kytice

Tou najkrajšou kyticou na celej svadbe by mala byť tá, ktorú ponesie sama nevesta. Svadobná kytica je tradíciou, ktorú dámy vyberajú s precíznou starostlivosťou, a práve preto si na nej dávame veľmi záležať.

Kvetinové pierko pre ženícha. Tejto ozdobe sa hovorí korsáž a mala by vždy ladiť s kyticou nevesty a samotným sakom.

Svadobná výzdoba Peťka a Vladko 

 Povedali si ÁNO a spolu s nimi sme tvorili deň plný lásky 

Spojíli sme romantiku a eleganciu a vzniklo takéto dielo. S mladomanželmi sme spoločne navrhli každý detail výzdoby a priebeh svadobného dňa. Bol to deň plný emócií, lásky a radosti.

Nevesta nám napísala takéto milé slová: 
Veľmi odporúčam každej jednej budúcej neveste. Plánovanie aj priebeh celej svadby bol úplne bez starostí. Vedela som, že je všetko v dobrých rukách a teda som si mohla užiť svadbu naplno. Prekrásna výzdoba zo živých kvetov, všetka príprava okolo svadby, každý detail bol úplne vyšperkovaný a dotiahnutý, proste celý balík bol DOKONALOSŤ Ďakujeme, že sme si náš spoločný deň mohli vďaka Vám užiť naplnoSvadobná výzdoba Julka a Rasťo

Svadba v stodole má svoje čaro. Jemný, vkusný dizajn s prírodným akcentom krásne dotvorí jedinečnosť dreveného interieru. Bordové dálie pútali na seba pozornosť svojou krásou a vytvárali dramatický vzhľad. Jedinečná kombinácia farieb naozaj lahodila oku. Teší nás, že sme mohli byť súčasťou tohto svadobného dňa

Spätná väzba nás vždy poteší: 

Vďaka agentúre Special Day sme mali vysnívanú svadbu.                        Úžasný profesionálny a zároveň osobný prístup, splnenie všetkých požiadaviek a prianí a hlavne dokonalý finálny výsledok - hostia len chválili. Ďakujeme a odporúčame všetkými desiatimi!


Svadobný obrad Kalvária


Jesenná romantika  Výzdoba v štýle natur - obohatená voňavou levandulou a obľúbenou gypsomilkou. 

Aj takto môže vyzerať obrad pod holým nebom. 
Ďakujeme za prejavenú dôveru! Veľkú úlohu zohral aj nádherný priestor - Kalvária a jesenná atmosféra.


Svadobná výzdoba Maťka a Šimon


Mladomanželia chceli poriadnu svadobnú veselicu v ľudovom štýle. Preto sme spoločne spojili nápady a vznikla takáto jedinečná výzdoba v štýle folk. Dopĺňali ju originálne drevené podnosy, drevené menovky a jutovina.                                                  

Aj v obyčajnom kulturáku môže byť krásna svadobná hostinaLesná romantika

Keď láska nepozná žiadne limity. Nezabudnuteľná svadobná atmosféra hlboko uprostred lesa.  Bola to výzva ale vďaka zákazníkom sa zdokonalujeme a posúvame vpred. Neodradilo nás ani to, že nebola k dispozícii elektrika, voda či wc. Všetko sa dá keď sa chce. Mladomanželom sme naplánovali a zrealizovali svadobný deň do poslednej bodky a pripravili priamo v lese nie len obrad ale aj svadobnú hostinu pre 40 ľudí. 

Takéto poďakovanie sme dostali od mladomanželov: 
Svadobnej agentúre Special Day ďakujeme z celého srdca za svadbu podľa našich snov, kde bolo všetko od začiatku až po koniec dotiahnuté do najmenších detailov! Vďaka ich osobnému prístupu, kreativite a profesionalite sme boli oslobodení od akéhokoľvek predsvadobného stresu, všetko zariadili, vybavili, doladili a my sme si to všetko spolu s hosťami už len užívali. 100% odporúčame.


Svadobná výzdoba Slávka a Tomáš 

Kombinácia žltej a nezábudkovej farby tvorila jedinečnú harmóniu. Jednoduchá a predsa očarila hostí.

Bolo nám cťou pripravovať svadobný deň pre úžasný pár Slávku a Tomáša, ktorí si vybrali pre tento deň prírodný design svadobnej výzdoby.

Ďakujeme za recenziu: 
Názov Special Day nezavádza. Dohodli sme sa na štýle výzdoby a o viac som sa nestarala. Od kytičky cez výzdobu na stoloch až po svadobný oblúk, všetko bolo krásne premyslené do najmenších detailov. Na Special Day som sa mohla úplne spoľahnúť a vysoko prevýšili moje očakávania. Náš svadobný deň bol vďaka nim naozaj special  Odporúčam!

Candy bar

Všetky mňamky na jednom stole
Pripravený s láskou spolu so svadobnou výzdobou. 
Vyskladajte si svôj Candy Bar z najlepších maškŕt od www.michellecoffee.sk  
Vyzerajú neskutočne a chuť je vynikajúca!
Pripravíme Vám originálny sladký stôl v rôznych štýloch výzdoby.
Prekvapte svojich hostí

Svadobná výzdoba Ivana a Marek


Romantická výzdoba pre romantické duše 
Jemná ružová v kombinácii s bielou a striebornou farbou pôsobia veľmi elegantne. Vďaka led vláknu sme vytvorili rozprávkovú atmosféru, ktorá sa niesla celou sálou.

Spraviť všetko pre to, aby svadobný deň bol výnimočný je našim cieľom a preto sa snažíme vytvoriť atmosféru, ktorá zvýrazní všetko dôležité tohto dňa.

Svadobná výzdoba Alexandra a Ondrej


Nevesta mala presnú predstavu ako chce aby vyzerala jej vysnívaná výzdoba. My sme len boli jej rukami. Majestátne hortenzie v zelenom tóne boli tento krát v hlavnej úlohe. 

Mladomanželia nám napísali odkaz: 
Ďakujeme za Vaše služby. Výzdoba bola krásna, kytičky a pierka super a hlavne super prístup. A vďaka za rady!